REISHI-super grzyb

REISHI…….

UWAGA! Studenci przed sesją.- Jak wspomagać pamięć i koncentrację?     Kochani przede mną mnóstwo wytężonego wysiłku umysłowego.

Postanowiłam zadbać o kondycję mojego mózgu.

Od trzech tygodni stosuję kapsułki reishi firmy FOHOW.

Mają one dotlenić mózg, zregenerować uszkodzone komórki oraz przyspieszyć przekazywanie informacji między komórkami. Zauważyłam, że naprawdę działają. Lepiej przyswajam wiadomości, polepszył mi się nastrój, jestem w stanie więcej zapamiętać.

alinchzhi

Nie mam problemów z koncentracją. Wystarczy jedna kapsułka dziennie. Jeśli ktoś z Waszych bliskich boryka się z chorobą Alzheimera lub Parkinsona, cierpi na stwardnienie rozsiane reishi są także wskazane dla niego.    Polecam reishi “kapsułki mózgowe”. Naprawdę warto!

FOHOW REISHI( LINCHZHI) ,,KAPSUŁKI MÓZGOWE” 24 sztuki

W naszych sklepach każdy produkt, który wprowadzamy do obrotu, jest wcześniej “rozkładany na części pierwsze”, sprawdzamy, zbieramy opinie naszych klientów indywidualnie, porównujemy z innymi preparatami,i dopiero macie produkt na miarę Waszego cennego zdrowia…A i jeszcze historia sprzedaży..Trzy lata na allegro i od około 4 lat w naszych sklepach stacjonarnych.

Masz zatem do wyboru – tanie preparaty niewiadomego pochodzenia u konkurencji, których jakość może pozostawiać wiele do życzenia lub 100% oryginalny wysoko przyswajalny produkt u nas.

Życzymy udanych zakupów:)

,,Figa z makiem”

TYLKO U NAS REISHI,,FOHOW”-W TEJ CENIE


https://figazmakiem.eu/kategorie/fohow/