NATURALNE WAPNO

NATURALNE WAPNO

NATURALNE WAPNO

,,O KOŚCI TRZEBA DBAĆ OD DZIECIŃSTWA,PRZEZ CAŁE ŻYCIE”

Z wiekiem rozwija się deficyt wapnia w organizmie:

-około 40 roku życia występuje już u 50% ludzi.

-A około 60 roku życia u 90%  populacji.

Przede wszystkim przejawia się to :zmęczeniem,wczesnym starzeniem,spadkiem koncentracji,uwagi.

A także skurczami mięśni łydek,schorzeniami układu krążenia.

NATURALNE WAPNO

Z wiekiem proces odtwarzania tkanki kostnej w organizmie ulega spowolnieniu,w wyniku czego może rozwinąć się zrzeszotnienie kości czyli OSTEOPOROZA.

 

Przejawiająca się spadkiem masy tkanki kostnej.Przyczyną choroby jest pogorszenie przyswajania wapnia przez organizm,które może być dziedziczne,lub spowodowane brakiem hormonów żeńskich w okresie menopauzy.

NATURALNE WAPNO

OSTEOPOROZA może rozwijać się również z powodu niesprzyjającej sytuacji ekologicznej,oraz w związku z pogorszeniem diety w której występuje mała ilość wapnia.Bardzo często OSTEOPOROZA rozwija się niezauważalnie i ujawnia się dopiero po złamaniach,czy pod wpływem nawet niewielkiego obciążenia lub słabego uderzenia.Nierzadko OSTEOPOROZA nazywana bywa,,niewidzialną epidemią”stawiana jest na czwartym miejscu w szeregu przyczyn śmiertelności(po chorobach układu kraźenia,onkologicznych i cukrzycy).

Chcemy przedstawić Wam jeden z najlepszych preparatów z  ,,NATURALNYM WAPNEM” na świecie..

Kapsułki miękkie HAICAO GAI,są produkowane z zastosowaniem opatentowanej technologii i stanowią najnowszy produkt uzupełniający niedobory wapnia.

Należy odnotować że po raz pierwszy w praktyce światowej,dzięki szczególnie zaawansowanej technologii chińskiej korporacji ”FOHOW”,udało się wyodrębnić z wodorostów wapń najłatwiej i praktycznie w całości przyswajalny przez ludzki organizm,bez żadnych skutków ubocznych.

NATURALNE WAPNO

Nie wystarcza przyjmowanie pożywienia bogatego  w wapń,trzeba go przyswoić.

W tym celu wapń powinien zostać przekształcony w postać jonową.Następuje to w żołądku w wyniku oddziaływania kwasu solnego.Jeżeli wydzielanie kwasu solnego jest zbyt słabe,zostaje zaburzone przyswajanie wapnia.

Close Menu
×

Koszyk