You are currently viewing NATURALNE WAPNO

NATURALNE WAPNO

NATURALNE WAPNO-najbardziej przyswajalne wapno na rynku

,,O KOŚCI TRZEBA DBAĆ OD DZIECIŃSTWA,PRZEZ CAŁE ŻYCIE”

Z wiekiem rozwija się deficyt wapnia w organizmie:

-około 40 roku życia występuje już u 50% ludzi.

-A około 60 roku życia u 90%  populacji.

Przede wszystkim przejawia się to :zmęczeniem,wczesnym starzeniem,spadkiem koncentracji,uwagi.

A także skurczami mięśni łydek,schorzeniami układu krążenia.

NATURALNE WAPNO

Z wiekiem proces odtwarzania tkanki kostnej w organizmie ulega spowolnieniu,w wyniku czego może rozwinąć się zrzeszotnienie kości czyli OSTEOPOROZA.

Przejawiająca się spadkiem masy tkanki kostnej.Przyczyną choroby jest pogorszenie przyswajania wapnia przez organizm,które może być dziedziczne,lub spowodowane brakiem hormonów żeńskich w okresie menopauzy.

NATURALNE WAPNO

OSTEOPOROZA może rozwijać się również z powodu niesprzyjającej sytuacji ekologicznej,oraz w związku z pogorszeniem diety w której występuje mała ilość wapnia.Bardzo często OSTEOPOROZA rozwija się niezauważalnie i ujawnia się dopiero po złamaniach,czy pod wpływem nawet niewielkiego obciążenia lub słabego uderzenia.Nierzadko OSTEOPOROZA nazywana bywa,,niewidzialną epidemią”stawiana jest na czwartym miejscu w szeregu przyczyn śmiertelności(po chorobach układu kraźenia,onkologicznych i cukrzycy).

Chcemy przedstawić Wam jeden z najlepszych preparatów z  ,,NATURALNYM WAPNEM” na świecie..

Kapsułki miękkie HAICAO GAI,są produkowane z zastosowaniem opatentowanej technologii i stanowią najnowszy produkt uzupełniający niedobory wapnia.

Należy odnotować że po raz pierwszy w praktyce światowej,dzięki szczególnie zaawansowanej technologii chińskiej korporacji ”FOHOW”,udało się wyodrębnić z wodorostów wapń najłatwiej i praktycznie w całości przyswajalny przez ludzki organizm,bez żadnych skutków ubocznych.

NATURALNE WAPNO

Nie wystarcza przyjmowanie pożywienia bogatego  w wapń,trzeba go przyswoić.

W tym celu wapń powinien zostać przekształcony w postać jonową.Następuje to w żołądku w wyniku oddziaływania kwasu solnego.Jeżeli wydzielanie kwasu solnego jest zbyt słabe,zostaje zaburzone przyswajanie wapnia.

W aptekach sprzedaje się wiele różnych preparatów z zawartością wapnia – Jednakże do tej pory nie, udawało się otrzymać łatwo przyswajalnego wapnia. Należy odnotować, że po raz pierwszy w praktyce światowej, dzięki szczególniególnie zaawansowanym technologiom chińskiej korporacji “Fohow – Feniks” – udało się wyodrębnić z wodorostów wapn najłatwiej i praktycznie w całości przyswajany przez ludzki organizm, bez żadnych skutków ubocznych.
Należy zauważyć, że suplement diety zawiera witaminy z grupy D, otrzymywane z oleju roślinnego i sprzyjające jeszcze lepszemu wchłanianiu wapnia w jelitach i jego przyswajalność w kościach.

NATURALNE WAPNO
Znaczenie wapnia jest duże, szczególnie, gdy spotykamy się, z problemami osteoporozy, złamaniami kości, zaburzeniami czynności serca itd. Nie wystarcza przyjmowanie pożywienia bogatego w wapń, trzeba go przyswoić – w tym celu wapń powinien zostać przekształcony w postać jonową. Następuje to w żołądku, w wyniku oddziaływania kwasu solnego. Jeżeli wydzielanie kwasu solnego jest zbyt słabe, zostaje zaburzone przyswajanie wapnia. Z wiekiem rozwij a się deficyt wapnia w organizmie: około 40 roku życia występuje już u 50% ludzi, około 60 roku życia – u 90 %.

NATURALNE WAPNO

Przejawia się to zmęczeniem, wczesnym starzeniem, spadkiem koncentracji uwagi, skurczami mięśni łydek, schorzeniami układu krążenia, narządów układu oddechowego. Z wiekiem proces odtwarzania tkanki kostnej w organizmie ulega spowolnieniu, w wyniku czego może rozwinąć się, zrzeszotnienie kości – osteoporoza, przejawiająca się, spadkiem masy tkanki kostnej. Przyczyną choroby jest pogorszenie przyswajania wapnia przez organizm, które może być dziedziczne lub spowodowane brakiem hormonów żeńskich w okresie menopauzy.