You are currently viewing NATURALNE WAPNO

NATURALNE WAPNO

NATURALNE WAPNO-najbardziej przyswajalne wapno na rynku

,,O KOŚCI TRZEBA DBAĆ OD DZIECIŃSTWA,PRZEZ CAŁE ŻYCIE”

Z wiekiem rozwija się deficyt wapnia w organizmie:

-około 40 roku życia występuje już u 50% ludzi.

-A około 60 roku życia u 90%  populacji.

Przede wszystkim przejawia się to :zmęczeniem,wczesnym starzeniem,spadkiem koncentracji,uwagi.

A także skurczami mięśni łydek,schorzeniami układu krążenia.

NATURALNE WAPNO

Z wiekiem proces odtwarzania tkanki kostnej w organizmie ulega spowolnieniu,w wyniku czego może rozwinąć się zrzeszotnienie kości czyli OSTEOPOROZA.000000000.achondroityna 1

Przejawiająca się spadkiem masy tkanki kostnej.Przyczyną choroby jest pogorszenie przyswajania wapnia przez organizm,które może być dziedziczne,lub spowodowane brakiem hormonów żeńskich w okresie menopauzy.

NATURALNE WAPNO

OSTEOPOROZA może rozwijać się również z powodu niesprzyjającej sytuacji ekologicznej,oraz w związku z pogorszeniem diety w której występuje mała ilość wapnia.Bardzo często OSTEOPOROZA rozwija się niezauważalnie i ujawnia się dopiero po złamaniach,czy pod wpływem nawet niewielkiego obciążenia lub słabego uderzenia.Nierzadko OSTEOPOROZA nazywana bywa,,niewidzialną epidemią”stawiana jest na czwartym miejscu w szeregu przyczyn śmiertelności(po chorobach układu kraźenia,onkologicznych i cukrzycy).

Chcemy przedstawić Wam jeden z najlepszych preparatów z  ,,NATURALNYM WAPNEM” na świecie..

Kapsułki miękkie HAICAO GAI,są produkowane z zastosowaniem opatentowanej technologii i stanowią najnowszy produkt uzupełniający niedobory wapnia.

Należy odnotować że po raz pierwszy w praktyce światowej,dzięki szczególnie zaawansowanej technologii chińskiej korporacji ”FOHOW”,udało się wyodrębnić z wodorostów wapń najłatwiej i praktycznie w całości przyswajalny przez ludzki organizm,bez żadnych skutków ubocznych.

NATURALNE WAPNO

Nie wystarcza przyjmowanie pożywienia bogatego  w wapń,trzeba go przyswoić.

W tym celu wapń powinien zostać przekształcony w postać jonową.Następuje to w żołądku w wyniku oddziaływania kwasu solnego.Jeżeli wydzielanie kwasu solnego jest zbyt słabe,zostaje zaburzone przyswajanie wapnia.

W aptekach sprzedaje się wiele różnych preparatów z zawartością wapnia – Jednakże do tej pory nie, udawało się otrzymać łatwo przyswajalnego wapnia. Należy odnotować, że po raz pierwszy w praktyce światowej, dzięki szczególniególnie zaawansowanym technologiom chińskiej korporacji “Fohow – Feniks” – udało się wyodrębnić z wodorostów wapn najłatwiej i praktycznie w całości przyswajany przez ludzki organizm, bez żadnych skutków ubocznych.
Należy zauważyć, że suplement diety zawiera witaminy z grupy D, otrzymywane z oleju roślinnego i sprzyjające jeszcze lepszemu wchłanianiu wapnia w jelitach i jego przyswajalność w kościach.

NATURALNE WAPNO
Znaczenie wapnia jest duże, szczególnie, gdy spotykamy się, z problemami osteoporozy, złamaniami kości, zaburzeniami czynności serca itd. Nie wystarcza przyjmowanie pożywienia bogatego w wapń, trzeba go przyswoić – w tym celu wapń powinien zostać przekształcony w postać jonową. Następuje to w żołądku, w wyniku oddziaływania kwasu solnego. Jeżeli wydzielanie kwasu solnego jest zbyt słabe, zostaje zaburzone przyswajanie wapnia. Z wiekiem rozwij a się deficyt wapnia w organizmie: około 40 roku życia występuje już u 50% ludzi, około 60 roku życia – u 90 %.

NATURALNE WAPNO

Przejawia się to zmęczeniem, wczesnym starzeniem, spadkiem koncentracji uwagi, skurczami mięśni łydek, schorzeniami układu krążenia, narządów układu oddechowego. Z wiekiem proces odtwarzania tkanki kostnej w organizmie ulega spowolnieniu, w wyniku czego może rozwinąć się, zrzeszotnienie kości – osteoporoza, przejawiająca się, spadkiem masy tkanki kostnej. Przyczyną choroby jest pogorszenie przyswajania wapnia przez organizm, które może być dziedziczne lub spowodowane brakiem hormonów żeńskich w okresie menopauzy.