You are currently viewing Maseczka do skóry w okolicach oczu FOHOW

Maseczka do skóry w okolicach oczu FOHOW

 

Maseczka do skóry w okolicach oczu FOHOW

Witam, dziś kilka słów o pielęgnacji skóry dojrzałej. O kondycję skóry twarzy musimy dbać, by jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem, by pojawienie się zmarszczek odłożyć na daleką przyszłość.

Ostatnio przetestowałam na sobie kilka naturalnych kosmetyków i chcę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Lubię kosmetyki lekkie, które dobrze się wchłaniają i nie są zbyt tłuste.

https://figazmakiem.eu/sklep/kosmetyki/innowacyjna-mase…y-fohow-1-sztuka/

Dlatego zawsze z rezerwą podchodziłam do stosowania olei naturalnych. Ponieważ zauważyłam, że po gorącym lecie, w okresie jesienno – zimowym moja skóra jest przesuszona, coraz wyraźniejsze są zmarszczki pod oczami, postanowiłąm się przełamać. Sięgnęłam po naturalny marokański olejek arganowy i nierafinowany olej kokosowy. Stosuję je na zmianę co wieczór od dwóch tygodni i widzę efekty. Skóra jest wygładzona, sprężysta, nawilżona. Poprawił się jej koloryt.

Ostatnio jestem pod wielki wrażeniem produktów naturalnych firmy Fohow.

Firma Fohow ma w swojej ofercie również kosmetyki.

Sięgnęłam po innowacyjną maskę na skórę wokół oczu.

amaseczkaREWELACYJNA MASECZKA DO OCZU

Zawarte w niej aktywne składniki roślinne i ziołowe szybko przenikają do skóry, odżywiają ją, zmniejszają cienie i wygładzają zmarszczki. Ponadto nawilżają i długo utrzymują nawilżenie skóry, dodają jej blasku. Dzieje się tak głównie za sprawą Cordyseptu – podstawowego składnika maski. Spowalnia on proces starzenia delikatnej skóry wokół oczu, gdyż zawiera dużą ilość skłądników odżywczych: karoten, wit. A, B1, B2, C, wapń i żelazo.

Zachęcam Was do sięgnięcia po wspomniane przez mnie kosmetyki. Polecam!

https://figazmakiem.eu/sklep/kosmetyki/innowacyjna-mase…y-fohow-10-sztuk/

Pielęgnacja okolicy oka jest szalenie istotna, bowiem skóra wokół oczu ma niecałe 0,5 mm grubości i jest więc czterokrotnie cieńsza od skóry twarzy. Poza tym jest prawie całkowicie pozbawiona gruczołów łojowych, które wytwarzając ochronną warstewkę sebum oraz stanowią jej barierę ochronną, uwarunkowania te powodują, iż ta strefa twarzy poddaje się efektom starzenia najwcześniej.