PIPERYNA

Czy magiczny związek o nazwie Piperyna (inaczej Bioperina) faktycznie ma tak dobre właściwości zdrowotne i odchudzające? Jeśli również nie jesteś tego pewna/y to czytaj dalej. Nie stosuj żadnej Piperyny dopóki nie przeczytasz tego poniżej. Powiem Ci jak dzięki połączeniu Piperyny i jeszcze innych składników jeszcze szybciej i łatwiej schudnąć.

Piperyna to związek, który znajduje się w czarnym pieprzu, więc jest to składnik naturalny. Już wiele wiele lat temu była ona stosowana w medycynie chińskiej i indyjskiej. Leczono nią wszelkie dolegliwości trawienne typu zaparcia, biegunka czy nawet choroby serca i bóle stawów.

W 2012 roku czyli w sumie niedawno przedstawiono wyniki badań, które jasno wykazały, że Piperyna przyspiesza usuwanie tłuszczu i wspomaga odchudzanie. Pomaga też zwalczyć cellulit i ogólnie poprawa pracę układu pokarmowego.

Także jest to informacja już potwierdzona, że Piperyna pozwala szybciej schudnąć i pozbyć się tkanki tłuszczowej.images450

Czy są skutki uboczne?

Przeprowadzono wiele badań na zwierzętach i nie zaobserwowano żadnych efektów ubocznych. Czytając opinie na forum innych osób, które stosowały Piperynę na odchudzanie również możemy zauważyć, że nikt nie skarży się na skutki uboczne.

Piperyna – moja opinia

Dla mnie Piperyna jest znana już od dawna kiedy interesowałem się odchudzaniem i kulturystyką.

W świecie kulturystyki taki składnik nazywany jest termogenikiem, inaczej – spalaczem tłuszczu. Termogeniki to najskuteczniejsze i naturalne składniki takie właśnie jak pieprz czarny (piperyna) przyspieszające spalanie tłuszczu. Są one stosowane w różnych suplementach tak jak Piperyna np. w tabletkach.

Termogeników jest kilka. Poniżej te najpopularniejsze i najskuteczniejsze:images448

  • guarana
  • pieprz czarny/piperyna
  • jagody acai
  • zielona herbata
  • pieprz cayenne
  • kofeina

Są one w odpowiedni sposób przetwarzane i później możemy je przyjmować jako ekstrakt w formie zazwyczaj właśnie tabletek.

Tak więc nieprawda jest, że tabletki na odchudzanie nie działają. Owszem większość nie działa :) ale są właśnie takie z wyciągiem np. Piperyny albo jest cały MIX tych termogeników i te są najskuteczniejsze. Stosują je kulturyści w zawodach już od wielu lat, żeby w jak najkrótszym czasie pozbyć się tłuszczu.

Tak więc polecam sprawdzony suplement:
images451

 

Piperyna –jeden z najbardziej rotujących się suplementów diety w moich sklepach,opinię swoją wyrażam po rozmowach ze swoimi klientkami,które na ogół są bardzo zadowolone z rezultatów… pytania kierować :kontakt biuro@figazmakiem.eu..lub w sklepie stacjonarnym Nowa Hala Górniak LOKAL 128 ,,Figa z makiem”gorąco zapraszam….Mariusz Mańkowski