Filozofia działania Grupy Tiens – w trosce o zdrowie ludzkości

Każdego dnia, w ponad 190 krajach na całym świecie, przeszło 30 milionów rodzin czerpie satysfakcje ze stosowania naturalnych, zdrowych produktów znanej i uznanej chińskiej firmy TIENS.

Szeroka gama suplementów diety inspirowana jest chińską medycyną naturalną, której historia liczy już ponad 5000 lat.

Misją tysięcy pracowników i Konsultantów jest promowanie pozytywnego, naturalnego i zdrowego stylu życia. W ich przesłaniu tkwi duch przedsiębiorczości, zdrowia, sukcesu współczucia i nadziei.

Zarówno liczne przedsiębiorstwa jak i miliony ludzi na całym świecie zainspirowanych tą wizją buduje silne, wartościowe więzi z TIENS. Do firm, które nawiązały strategiczną współpracę z TIENS należą np. Microsoft, Pfizer, IBM czy China Telecom.

Szeroka gama suplementów diety inspirowana jest chińską medycyną naturalną, której historia liczy już ponad 5000 lat.

Marka TIENS

Już od początku swojego działania, Grupa Tiens chciała stworzyć własną markę. Dlatego został opracowany i wdrożony plan marketingowy, który ma wpłynąć na rozpoznawalność marki na całym świecie. Jej podstawowe wartości to:

  1. INNOWACJA
  2. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  3. WSPÓŁPRACA

Wprowadzono także nowy slogan marki: Harmonia, jedność, dobrobyt. Na temat strategii nowego wizerunku i marki można było usłyszeć podczas specjalnych konferencji promocyjnych w maju 2007 r.

Istota marki: Jeden świat, jedna rodzina

Wartości: Innowacja, odpowiedzialność, współpraca

Hasło marki: "Together we share"

Firmę TIENS założono w 1995 w Tianjin, Chiny. Obecnie to duża międzynarodowa korporacja:

· 30 000 000 Konsultantów na całym świecie

· Na 25. miejscu wśród pierwszych 100 firm MLM z obrotem w wysokości 500 millionów dolarów rocznie

· Liczne międzynarodowe nagrody

· Biura w ponad 110 krajach

· Działalność w 190 różnych państwach

· 50 000 Biur Regionalnych

· Liczne certyfikaty GMP / HACCP i certyfikat ISO 9001-2008

Ogromną zaletą planu marketingowego firmy jest to, że otrzymujesz premie od całej organizacji konsumenckiej z nieograniczonej głębokości.

To Ty decydujesz, czy praca w TIENS będzie Twoją pełnoetatową pracą, czy jedynie możliwością na zdobycie dodatkowych dochodów.

Będąc klientem firmy Tiens, można robić zakupy w większości krajów świata po cenie hurtowej, gdyż firma ma swoje przedstawicielstwa praktycznie na całym świecie.

TIENS to jednak nie tylko korzyści finansowe. Choć jest to jeden z modeli biznesowych, to należy go również rozpatrywać w nieco innym aspekcie. Powinieneś zatem wiedzieć, że:

· Współpraca z TIENS może być naprawdę korzystną inwestycją w samego siebie. Z jednej strony bowiem zyskujesz możliwość rozwoju i samodoskonalenia, a z drugiej inwestujesz w swoje zdrowie ponieważ masz dostęp do wyjątkowych produktów o unikatowej formule. Zostały one stworzone przez międzynarodowych specjalistów przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy biotechnologicznych.

· Medycyna wschodnia zyskuje sobie coraz większą ilość zwolenników. Łączy ona bowiem w sobie wszystko to co najlepsze. Wykorzystuje prawdziwą siłę natury i jednocześnie wyzwala siłę w człowieku, która pozwala mu zwalczyć niektóre schorzenia.

· Chociaż wielu z nas woli o tym nie myśleć, wszechstronne skażenie środowiska sprawia, że suplementacja diety stała się niejako koniecznością, jeśli naprawdę chcemy dbać o swoje zdrowie. Dzięki współpracy z TIENS masz dostęp do prawdopodobnie najlepszych suplementów na rynku.

Przyłącz się do nas i dbaj o swoje zdrowie! Jesteśmy grupą zaangażowanych osób wspierających nowych członków zarówno biznesowo jak i produktowo. Zadzwoń 501097529 lub napisz biuro@figazmakiem.eu

ZOSTAŃ KONSULTANTEM TIENS

Dlaczego warto skorzystać z szansy przystąpienia do współpracy z TIENS?

TIENS jako globalna firma daje olbrzymie możliwości rozwoju. W swoim tempie możesz zbudować własny biznes, który da Ci możliwości finansowe na realizację swoich celów i marzeń.

Plan marketingowy firmy TIENS przewiduje wypłaty wynagrodzenia za zdobywanie nowych klientów oraz budowanie sieci dystrybucji. Możliwości dystrybutorów firmy TIENS są następujące:

· Budowanie własnego biznesu, praca w biurze lub z domu.

· Rozwój sieci „na szerokość” i „w głąb”.

· Wypłata wynagrodzenia dokonywana jest z całej „głębokości”.

· Za wprowadzenie nowych klientów od ich zakupów otrzymuje się: 5% – 20% – 24% – 28% – 32% -37% – 43% zwrotu.

· Dodatkowo, przy swoich własnych zakupach po przekroczeniu podstawowej sumy 300 pkt. (każdy produkt ma określoną ilość punktów) otrzymują Państwo zniżkę 20%.

· Wzrost po szczeblach kariery tylko w górę, nie ma kar redukujących status.

· Nagroda od Towarzystwa za zarządzanie siecią.

· Możliwość rozwoju własnego biznesu również za granicą.

· Status w firmie jest własnością dystrybutora (można go przekazać w spadku).

· Karta Klienta TIENS

· KUPUJ TANIEJ! od 20 do nawet 65%!!! Karta Klienta TIENS jest kartą rabatową, lojalnościową, do niczego nie zobowiązuje. Zostań naszym Stałym Klientem i korzystaj z dodatkowych rabatów i promocji firmy TIENS!

NUMER WPROWADZAJĄCEGO: 85093333

Naprawdę warto..