PERŁY KSIĘŻNICZKI”  FOHOW

PERŁY KSIĘŻNICZKI” FOHOW

PERŁY KSIĘŻNICZKI” FOHOW

Witam

Dzisiejszy wpis jest adresowany do kobiet.

Która z nas nie borykała się z dolegliwościami intymnymi. Jeśli chcesz pozbyć się upławów, specyficznego zapachu z pochwy, stanów zapalnych, grzybic; jeśli walczysz z nadżerką, masz zaburzenia menstruacji koniecznie zapoznaj się z właściwościami preparatu firmy Fohow – Perły Księżniczki Guifei Bao.

Ich działanie opiera się na naturalnej chińskiej medycynie. Posiadają one przede wszystkim działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne.

Oczyszczają ze złogów i usuwają toksyny dzięki unikatowej metodzie detoksykacji .

Stosując Perły Księżniczki pozbędziesz się gromadzonych okresowo w obrębie kobiecych narządów płciowych obumarłych tkanek, resztek krwi menstruacyjnej, patologicznej flory bakteryjnej i grzybiczej.

Perły wpływają na wybłonkowanie (gojenie się) nadżerek.

Dodatkowo poprawiają stan skóry: usuwają i wybielają plamy pigmentowe, redukują zmarszczki, dodają kobiecie osobistego uroku.

Perły Księżniczki przywracają równowagę kwasowo – zasadową środowiska. Jak je stosować? Globulki pakowane są po 6 sztuk.

Jedną aplikuje się na 3 dni, po czym robimy 2 dni przerwy i tak przez miesiąc. Następnie profilaktycznie stosujemy 1 globulkę raz w miesiącu lub w razie potrzeby raz w tygodniu.