KORDICEPS-CORDYCEPS SINENSIS-KORDYCEPS

KORDICEPS-CORDYCEPS SINENSIS-KORDYCEPS

KORDICEPS-inaczej  zwany maczużnikiem chińskim,który od dawna znany i stosowany w Medycynie Chińskiej jako ,,Cudowny lek” na choroby płuc,nerek,wątroby i serca.

KORDYCEPS

KORDYCEPS jest często używany  jako środek przeciwdziałający starzeniu się,demencji,dodający sił.Również zadziwiająco poprawiający kondycję fizyczną,zwiększający libido oraz potencję–CZĘSTO BYWA NAZYWANY..

,,HIMALAJSKĄ VIAGRĄ”….

Ciekawostki:

KORDICEPS w naturalnych warunkach występuje w górskich rejonach Tybetu i Nepalu na wysokości między 3000 a 5000 metrów  n p. m.

Latem rośnie jako grzyb,zimą pasożytuje w ziemi na zakopanej larwie motyla(ćmy) z rodziny THITARODES

ĆMA z rodziny Thitarodes

Wiosną,kiedy śnieg stopnieje z ziemi zaczynają wyrastać lejkowate zarodniki cennego grzyba bardzo przypominające kształt maczugi wielkości małego palca.

Jako pasożyt odżywia się korzeniami roślin wysokogórskich.

Kordysept jest odporny na głód i zimno.Ma bardzo dużo substancji odżywczych oraz składników biologicznych charakterystycznych dla roślin wysokogórskich.

W naszym sklepie znajdziecie Kochani prawdopodobnie najlepszą dostępną formułę Kordicepsu w płynnej postaci renomowane firmy,, FOHOW”   https://figazmakiem.eu/sklep/suplementy/cordyceps-fohow/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ

biuro@figazmakiem.eu

Niewystarczająca ilość,która panuje w warunkach wysokogórskich,niska temperatura powietrza i jej wahania hartują cordyceps i czynią go energochłonnym.
Ze względu na silne właściwości adaptogenne jest przedmiotem zainteresowania w świecie nauki.
Szczególnie dobrze opisana jest w literaturze naukowej zdolność obniżania i normalizowania lipidów we krwi przez ekstrakty z cordycepsu(najlepiej stosować formę płynną).

Istnieje również wiele doniesień o korzystnym wpływie maczużnika na metabolizm cukrów u diabetyków.
Amerykańscy farmakolodzy począwszy od 1980 roku wyodrębnili z CORDYCEPSU takie unikatowe substancje jak kordycepina,kwas cordycepsowy,adenozyna,adenina i potwierdzili fakt wzmacniającego działania tych substancji na system immunologiczny człowieka.
Cordyceps efektywnie oczyszcza organizm,wzmacnia jego odporność na różne infekcje,sprzyja łatwiejszej adaptacji człowieka do zmian pogody i środowiska zewnętrznego jako takiego.
Dobrze sprawdza się jako uzupełnienie diety dla osób cierpiących na zmiany onkologiczne,gdyż wspiera pobudzanie tworzenia się erytrocytów,leukocytów,trombocytów,a także wspomaga procesy ochronne organizmu przed skutkami promieniowania oraz regeneruje uszkodzoną aurę…
MAMY W OFERCIE PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY PREPARAT NA RYNKU…https://figazmakiem.eu/sklep/herbaty-i-ziola/cordyceps-fohow/