FOHOW-NATURALNA MEDYCYNA CHIŃSKA

FOHOW-NATURALNA MEDYCYNA CHIŃSKA

Kilka słów o wyjątkowych produktach firmy FOHOW 

Medycyna chińska liczy kilka tysięcy lat i opera się na naturalnych składnikach, które długo dla Europejczyków były nieznane. Dzięki unikalnym grzybom, roślinom, ziołom Chińczycy zapewniali sobie długie życie. Dziś, gdy świat stał się globalną wioską, mamy dostęp do wielu produktów. Chciałbym zachęcić Was do zapoznania się z preparatami firmy Fohow – lidera na rynku, który oferuje nam tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. W ofercie firmy Fohow znajdziemy wiele preparatów, które pozwolą nam na długo zachować witalność i cieszyć się zdrowiem. Warto zwrócić uwagę (zwłaszcza teraz w okresie zimowym) na cordyceps – preparat na bazie “magicznego grzyba”, który wzmocni naszą odporność, działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo, obniża poziom glukozy we krwi i wspomaga pracę płuc, wątroby i nerek. Dodatkowo oczyszcza nasz organizm z toksyn (szczególnie polecane na wiosnę). 

Jeśli macie problemy krążeniowe proponuję sięgnąć po oczyszczacz żył 💓- preparat, który rozrzedza krew, usuwa zatory żylne, przeciwdziała tworzeniu skrzepów. Dodatkowo wspomaga wzrok i gęstość kości, łagodzi bóle stawowo- mięśniowe. 

Kobitom proponuję “perły księżniczki” -tamponowe kapsułki, które oczyszczają drogi rodne, usuwają procesy gnilne i regenerują komórki. Polecane są zwłaszcza przy: upławach, zapaleniu grzybiczym pochwy, nadżerce szyjki macicy, zaburzeniach menstruacji. Działają przeciwzapalnie, bakteriobójczo, oczyszczają ze złogów i toksyn. 

Warto również zainteresować się naturalnym błonnikiem. Gaoqian to połączenie: chitozanu, błonnika i spiruliny. Jest idealnym środkiem oczyszczającym organizm; obniża poziom tłuszczów, cukru i lipidów we krwi, reguluje ciśnienie krwi, wstrzymuje wzrost patogennych bakterii w przewodzie pokarmowym. Dodatkowo sprzyja odchudzaniu.) 
 

Wszystkie preparaty firmy FOHOW posiadają atesty. Ich działanie jest naprawdę nieocenione. 😀